Sale!
musclepharm_combat100whey_5lb-1
musclepharm_combat_100_wheymuscle_pharm_combat_100_whey

MusclePharm Combat 100% Whey 2270g

52.50 45.99

COMBAT 100% WHEY ir gards proteīnu uztura bagātinātājs ar zemu ogļhidrātu saturu un augstu proteīnu saturu. Produkts satur minimālu devu tauku un nātrija, un tas sniedz ātri sagremojamus proteīnu avotus, kas ļauj veicināt muskuļu augšanu un muskuļu masas uzturēšanu.

Clear
SKU: N/A Category: Product ID: 3506

Product Description

PRODUKTA APRAKSTS

Combat 100% Whey apvieno divus visātrāk sagremojamos, iedarbīgākos un tīrākos proteīnu avotus – sūkalu proteīna izolātu un sūkalu proteīna koncentrātu. Sūkalu proteīns salīdzinājumā ar citiem pilnvērtīgajiem proteīniem (kas satur pilnvērtīgu aminoskābju profilu – visas 9 neaizvietojamās aminoskābes) ir ar visaugstāko bioloģisko pieejamību, kā arī vislabāko uzsūkšanās ātrumu. Sūkalu proteīna izolāts ir koncentrēta sūkalu proteīna molekula, kas attīrīta no jebkādiem piejaukumiem, piemēram, taukiem un cukuriem. Izolācijas procesa rezultātā arī tiek samazināta proteīna molekula, tādēļ to var ātrāk sagremot un vieglāk uzsūkt organismā. Turklāt Combat 100% Whey ir ar zemu nātrija saturu – viena porcija satur tikai 65 mg nātrija. Tas var novērst lieku ūdens uzkrāšanos, tādējādi nodrošinot, ka uzņemtā muskuļu masa nav mānīga un nekur nepazudīs.

Produkta īpašības:

  • Sniedz 25 gramus augstas kvalitātes proteīna
  • Proteīns no sūkalu proteīna izolāta un sūkalu proteīna koncentrāta
  • Viena porcija satur tikai 1 gramu cukura
  • Nesatur glutēnu
  • Nesatur aizliegtas vielas
  • Nesatur mākslīgas krāsvielas

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

Sajauciet 1 kausiņu COMBAT 100% WHEY™ ar 240-360 ml auksta ūdens. Varat pievienot vairāk vai mazāk ūdens, lai iegūtu vēlamo konsistenci un garšu. Lai ar katru devu uzņemtu vēl vairāk proteīnu un iegūtu vēl gardāku kokteili, ūdens vietā varat lietot pienu. Dienā lietojiet vairākas porcijas, lai uzņemtu dienā nepieciešamo proteīnu devu. Lietojiet produktu kopā ar proteīnu saturošiem pilnvērtīgiem pārtikas produktiem, sabalansētu uzturu un regulāru treniņu programmu.

MusclePharm combat Whey
Serving size:1 Scoop (31g)
Servings per container:73
31g(% RDA)
Energy [kJ /kcal]120
Protein [g]25g
Fat [g]1g
Carbohydrates [g]5g
of which satuartes [g]5g
Fibre [g]0g
Sodium [g]65mg
Sugars [g]1g
Potassium [g]180mg
Calcium10%
Iron2%

Papildus informācija

Garša

Cappuccino, Chocolate, Strawberry