Sale!
mutant-multi
banner-1mutant-core-multi-60tab

Mutant Core Multi 60 tab

16.99 12.99

Jaudīga multivitamīnu un minerālvielu formula, kas satur dažādus augus, augļus, dārzeņus un citas vērtīgas sastāvdaļas.

Ir noliktavā

Category: Product ID: 3590

Product Description

PRODUKTA APRAKSTS

MUTANT MULTI ir pilnvērtīga uztura formula, kas apvieno 75+ sastāvdaļas un kas ir īpaši izstrādāta cilvēkiem, kas nodarbojas ar intensīviem treniņiem un svarcelšanu. Produkts sniedz jaudīgus vitamīnus un minerālvielas, to skaitā, elektrolītus, fitouzturvielas, augu ekstraktus, antioksidantus, enzīmus, ogas, zaļumus un lipotropas vielas. Un tas viss viegli norijamu tablešu formā! Uzsāc katru dienu ar veselīgām brokastīm un MUTANT MULTI vitamīnu un minerālvielu formulu – tas palīdzēs uzlabot veselību, stiprināt imūnsistēmu un uzlabot fizisko sniegumu!

MUTANT CORE SERIES produkti ir vieni no visrūpīgāk pārbaudītajiem un iedarbīgākajiem uztura bagātinātājiem. Tie ļauj pielāgot diētu katra cilvēka konkrētajām vajadzībām. Šie produkti nesatur neizprotami sarežģītus vielu maisījumus. Tie sniedz tikai pašu nepieciešamāko – tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Produkta īpašības:

  • Uzlabo veselību un stiprina imūnsistēmu
  • Nodrošina pilnvērtīgu uzturu
  • 75+ sastāvdaļas

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

Lietojot kā uztura bagātinātāju, katru dienu ieņemiet 2 tabletes.

LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI

Pirms šī vai jebkura cita uztura bagātinātāja lietošanas, kā arī pirms treniņu programmas uzsākšanas, konsultējieties ar ārstu vai citu speciālistu. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Produkta lietošanas laikā uzņemiet pietiekami daudz ūdens.